Дечија недеља „Моја школа,твоја школа-наша школа" Назад
03.10.2016. године

03. – 08. 10. 2016. – Манифестација Дечија недеља се сваке године одржава у месецу октобру, са циљем скретања пажње јавности на децу и младе, на дете као носиоца права, на потребе деце у породици, друштву и локалној заједници, на њихово право да одрастају у што бољим условима, на једнаке шансе за развој и остварење потенцијала. Нашу школу су у оквиру обележаања дечије недеље посетили другари из Основне школе „Коле Рашић“. Заједничком израдом ликовнох радова на тему „Моја школа, твоја школа – наша школа“ ученици су имали прилике да се друже, упознају кроз своје међусобне разлике и сличности. Уважена је индивидуалност сваког од њих као и њихова жења за игром и стваралаштвом кроз прави пример једног инклузивног часа. Наши ученици су правили и честитке на радионици организованој у оквиру обележавања Дечије недеље. Наше вредне нставнице су се потрудиле да и холови у нашој школи буду шаренији и ведрији у складу са духом саме манифестције.