28. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik prvi deo nastavnica Jasmina Kitanović

Srpski jezik drugi deo nastavnica Jasmina Kitanović

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Verska nastava Nemanja Stevanović

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Informatika nastavnik Branisalv Kandić I nivo

Informatika nastavnik Branisalv Kandić II nivo

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Biologija nastavnik Marko Kanić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Miomir Grčić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Zoran Janjić

Muzička kultura nastavnica Nataša Nešić

Gradjansko vaspitanje nastavnica Miomira Mirčić 

Engleski jezik nastavnica Jovana Djurašković

Likovna kultura nastavnik Milan Vidojković

Istorija nastavnica Maja Milošević

 

27. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Verska nastava Nemanja Stevanović

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Informatika nastavnik Branisalv Kandić I nivo

Informatika nastavnik Branisalv Kandić II nivo

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Biologija nastavnik Marko Kanić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Miomir Grčić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Zoran Janjić

Muzička kultura nastavnica Nataša Nešić

Gradjansko vaspitanje nastavnica Miomira Mirčić 

Engleski jezik nastavnica Jovana Djurašković

Likovna kultura nastavnik Milan Vidojković

 

26. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Verska nastava Nemanja Stevanović

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Informatika nastavnik Branisalv Kandić I nivo

Informatika nastavnik Branisalv Kandić II nivo

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Biologija nastavnik Marko Kanić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Miomir Grčić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Zoran Janjić

Muzička kultura nastavnica Nataša Nešić

Gradjansko vaspitanje nastavnica Miomira Mirčić 

Engleski jezik nastavnica Jovana Djurašković

Likovna kultura nastavnik Milan Vidojković

Istorija nastavnica Maja Milošević

 

25. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Verska nastava Nemanja Stevanović

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Informatika nastavnik Branisalv Kandić I nivo

Informatika nastavnik Branisalv Kandić II nivo

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Biologija nastavnik Marko Kanić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Miomir Grčić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Zoran Janjić

Muzička kultura nastavnica Nataša Nešić

Gradjansko vaspitanje nastavnica Miomira Mirčić 

Engleski jezik nastavnica Jovana Djurašković

Likovna kultura nastavnik Milan Vidojković

 

24. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Verska nastava Nemanja Stevanović

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Informatika nastavnik Branisalv Kandić I nivo

Informatika nastavnik Branisalv Kandić II nivo

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Biologija nastavnik Marko Kanić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Miomir Grčić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Zoran Janjić

Muzička kultura nastavnica Nataša Nešić

Gradjansko vaspitanje nastavnica Miomira Mirčić 

Engleski jezik nastavnica Jovana Djurašković

Likovna kultura nastavnik Milan Vidojković

 

23. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Verska nastava Nemanja Stevanović

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Informatika nastavnik Branisalv Kandić I nivo

Informatika nastavnik Branisalv Kandić II nivo

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Biologija nastavnik Marko Kanić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Miomir Grčić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Zoran Janjić

Muzička kultura nastavnica Nataša Nešić

 

Gradjansko vaspitanje nastavnica Miomira Mirčić 

Engleski jezik nastavnica Jovana Djurašković

 

 

22. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

 

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Verska nastava Nemanja Stevanović

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Biologija nastavnik Marko Kanić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Miomir Grčić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Zoran Janjić

Muzička kultura nastavnica Nataša Nešić

 

Gradjansko vaspitanje nastavnica Miomira Mirčić 

Engleski jezik nastavnica Jovana Djurašković

Engleski jezik nastavnica Jovana Djurašković

 

21. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik drugi deo nastavnica Jasmina Kitanović

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Verska nastava Nemanja Stevanović

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Biologija nastavnik Marko Kanić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Miomir Grčić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Zoran Janjić

Muzička kultura nastavnica Nataša Nešić

 

Engleski jezik nastavnica Jovana Djurašković

 

 

 

20. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik drugi deo nastavnica Jasmina Kitanović

Srpski jezik treći deo nastavnica Jasmina Kitanović

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Verska nastava Nemanja Stevanović

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Biologija nastavnik Marko Kanić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Miomir Grčić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Zoran Janjić

Muzička kultura nastavnica Nataša Nešić

 

Gradjansko vaspitanje nastavnica Miomira Mirčić 

Engleski jezik nastavnica Jovana Djurašković

Engleski jezik nastavnica Jovana Djurašković

 

19. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik drugi deo nastavnica Jasmina Kitanović

Srpski jezik treći deo nastavnica Jasmina Kitanović

Srpski jezik treći deo nastavnica Jasmina Kitanović

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Verska nastava Nemanja Stevanović

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Biologija nastavnik Marko Kanić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Miomir Grčić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Zoran Janjić

Muzička kultura nastavnica Nataša Nešić

Istorija nastavnica Maja Milošević

Gradjansko vaspitanje nastavnica Miomira Mirčić 

Engleski jezik nastavnica Jovana Djurašković

Engleski jezik nastavnica Jovana Djurašković

 

18. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

 

Srpski jezik drugi deo nastavnica Jasmina Kitanović

Srpski jezik treći deo nastavnica Jasmina Kitanović

Srpski jezik treći deo nastavnica Jasmina Kitanović

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Biologija nastavnik Marko Kanić

Istorija nastavnica Maja Milošević

Gradjansko vaspitanje nastavnica Miomira Mirčić 

Verska nastava Nemanja Stevanović

Muzička kultura nastavnica Nataša Nešić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Miomir Grčić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Zoran Janjić

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Engleski jezik nastavnica Jovana Djurašković

Engleski jezik nastavnica Jovana Djurašković

 

 

17. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik drugi deo nastavnica Jasmina Kitanović

Srpski jezik treći deo nastavnica Jasmina Kitanović

Srpski jezik treći deo nastavnica Jasmina Kitanović

Gradjansko vaspitanje nastavnica Miomira Mirčić 

Verska nastava Nemanja Stevanović

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Biologija nastavnica Snežana Djordjević

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

Muzička kultura nastavnica Nataša Nešić

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Likovna kultura nastavnik Milan Vidojković

Engleski jezik nastavnica Jovana Djurašković

Engleski jezik nastavnica Jovana Djurašković

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Miomir Grčić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Zoran Janjić

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Istorija nastavnica Maja Milošević

 

 

16. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik prvi deo nastavnica Jasmina Kitanović

Srpski jezik drugi deo nastavnica Jasmina Kitanović

Srpski jezik treći deo nastavnica Jasmina Kitanović

Verska nastava Nemanja Stevanović

Muzička kultura nastavnica Nataša Nešić

Engleski jezik nastavnica Jovana Djurašković

Engleski jezik nastavnica Jovana Djurašković

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Biologija nastavnica Snežana Djordjević

Istorija nastavnica Maja Milošević

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

 

DECEMBAR Druga nedelja 

 

Muzička kultura nastavnica Nataša Nešić

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Biologija nastavnica Snežana Djordjević

Biologija 3. nivo nastavnica Snežana Djordjević

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Engleski jezik nastavnica Jovana Djurašković

Engleski jezik nastavnica Jovana Djurašković

Srpski jezik 1 nastavnica Jasmina Kitanović

Srpski jezik 2 nastavnica Jasmina Kitanović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Verska nastava Nemanja Stevanović

Likovna kultura nastavnik Milan Vidojković

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Miomir Grčić

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Istorija nastavnica Maja Milošević

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

 

 

DECEMBAR Prva nedelja 

 

Verska nastava Nemanja Stevanović

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

 

NOVEMBAR Peta nedelja

 

Engleski jezik nastavnica Jovana Djurašković

Engleski jezik nastavnica Jovana Djurašković

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Muzička kultura nastavnica Nataša Nešić

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Biologija nastavnica Snežana Djordjević

Srpski jezik 1 nastavnica Jasmina Kitanović

Srpski jezik 2 nastavnica Jasmina Kitanović

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Fizičko i zdravstveno vaspitanje nastavnik Miomir Grčić

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

 

NOVEMBAR Četvrta nedelja

 

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Biologija nastavnica Snežana Djordjević

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Muzička kultura nastavnica Nataša Nešić

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Miomir Grčić

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

Engleski jezik nastavnica Jovana Djurašković

Engleski jezik nastavnica Jovana Djurašković

 

NOVEMBAR Treća nedelja

 

Muzička kultura nastavnica Nataša Nešić

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

Engleski jezik nastavnica Jovana Djurašković

Engleski jezik nastavnica Jovana Djurašković

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Biologija nastavnica Snežana Djordjević

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Miomir Grčić

 

 

NOVEMBAR Druga nedelja

 

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Biologija nastavnica Snežana Djordjević

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

Muzička kultura nastavnica Nataša Nešić

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Engleski jezik Jovana Djurašković

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

 

 

 

NOVEMBAR Prva nedelja

 

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Biologija nastavnica Snežana Djordjević

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Engleski jezik Jovana Djurašković I

Engleski jezik Jovana Djurašković (2)

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović 2

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović 3

Muzička kultura nastavnica Brana Bajović

Istorija nastavnica Maja Milošević

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

  

OKTOBAR Četvrta nedelja

 

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović 2

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović 3

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

Muzička kultura nastavnica Brana Bajović

Hor i orkestar nastavnica Brana Bajović

Engleski jezik Jovana Djurašković I

Engleski jezik Jovana Djurašković (2)

Istorija nastavnica Maja Milošević

Biologija nastavnica Snežana Djordjević

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Verska nastava Nemanja Stevanović

 

OKTOBAR Treća nedelja 

 

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović 2

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović 3

Verska nastava Nemanja Stevanović

Francuski jezik V nastavnica Jelena Vučković

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Biologija nastavnica Snežana Djordjević

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

Engleski jezik Jovana Djurašković I

Engleski jezik Jovana Djurašković (2)

Muzička kultura nastavnica Brana Bajović

Hor i orkestar nastavnica Brana Bajović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Istorija nastavnica Maja Milošević

 

 

Oktobar druga nedelja

 

Biologija nastavnica Snežana Djordjević

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Muzička kultura nastavnica Brana Bajović

Hor i orkestar nastavnica Brana Bajović

Francuski jezik V nastavnica Jelena Vučković

Istorija nastavnica Maja Milošević

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović 2

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović 3

Engleski jezik Jovana Djurašković I

Engleski jezik Jovana Djurašković (2)

 

OKTOBAR Prva nedelja

 

Francuski jezik V nastavnica Jelena Vučković

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Istorija nastavnica Maja Milošević

Biologija nastavnica Snežana Djordjević

Engleski jezik Jovana Djurašković V

Engleski jezik Jovana Djurašković V

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Informatika nastavnik Branisalv Kandić 

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Muzička kultura nastavnica Brana Bajović

Hor i orkestar nastavnica Brana Bajović

Verska nastava Nemanja Stevanović

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović 2

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović 3

Likovna kultura nastavnik Milan Vidojković

 

Peta nedelja

 

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Biologija nastavnica Snežana Djordjević

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

Istorija nastavnica Maja Milošević

Muzička kultura nastavnica Brana Bajović

Hor i orkestar nastavnica Brana Bajović

Francuski jezik V nastavnica Jelena Vučković

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović 2

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović 3

 

Engleski jezik Jovana Djurašković I

Engleski jezik Jovana Djurašković I (2)

Verska nastava Nemanja Stevanović

 

Četvrta nedelja

 

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović 2

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović 3

Engleski jezik Jovana Djurašković V.docx

Engleski jezik Jovana Djurašković V (2).docx

Francuski jezik V (5) nastavnica Jelena Vučković

Francuski jezik V (6) nastavnica Jelena Vučković

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Verska nastava nastavnik Nemanja Stevanović

Muzička kultura nastavnica Brana Bajović

Hor i orkestar nastavnica Brana Bajović

Istorija nastavnica Maja Milošević

Likovna kultura nastavnik Milan Vidojković

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Biologija nastavnica Snežana Djordjević

 

Treća nedelja

 

Informatika 5 nastavnik Branisalv Kandić

Biologija nastavnica Snežana Djordjević

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Verska nastava Nemanja Stevanović

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Istorija nastavnica Maja Milošević

Francuski jezik V (1) nastavnica Jelena Vučković

Francuski jezik V (2) nastavnica Jelena Vučković

Muzička kultura nastavnica Brana Bajović

Hor i orkestar nastavnica Brana Bajović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Engleski jezik Jovana Djurašković I

Engleski jezik Jovana Djurašković I (2)

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović 2

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović 3

Likovna kultura nastavnik Milan Vidojković

 

Druga nedelja

 

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović 2

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović 3

Informatika 5 nastavnik Branisalv Kandić

Likovna kultura nastavnik Milan Vidojković

Muzička kultura nastavnica Brana Bajović

Francuski jezik V (2) nastavnica Jelena Vučković

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić 

Engleski jezik Jovana Djurašković V

Engleski jezik Jovana Djurašković V (2)

Biologija nastavnica Snežana Djordjević

Francuski jezik VII nastavnica Jelena Vučković

Istorija nastavnica Maja Milošević

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Verska nastava Nemanja Stevanović