28. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik prvi deo nastavnica Jasmina Kitanović

Srpski jezik drugi deo nastavnica Jasmina Kitanović

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Informatika nastavnik Branisalv Kandić I nivo

Informatika nastavnik Branisalv Kandić II nivo

Verska nastava Nemanja Stevanović

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Fizika nastavnica Nina Mirović 

Engleski jezik nastavnica Andrijana Mladenović 

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Biologija nastavnik Marko Kanić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Miomir Grčić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Zoran Janjić

Muzička kultura nastavnica Nataša Nešić

Likovna kultura nastavnik Milan Vidojković

Istorija nastavnica Maja Milošević

 

27. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Informatika nastavnik Branisalv Kandić I nivo

Informatika nastavnik Branisalv Kandić II nivo

Verska nastava Nemanja Stevanović

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Fizika nastavnica Nina Mirović 

Engleski jezik nastavnica Andrijana Mladenović 

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Biologija nastavnik Marko Kanić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Miomir Grčić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Zoran Janjić

Muzička kultura nastavnica Nataša Nešić

Likovna kultura nastavnik Milan Vidojković

 

26. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Informatika nastavnik Branisalv Kandić I nivo

Informatika nastavnik Branisalv Kandić II nivo

Verska nastava Nemanja Stevanović

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Fizika nastavnica Nina Mirović 

Engleski jezik nastavnica Andrijana Mladenović 

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Biologija nastavnik Marko Kanić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Miomir Grčić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Zoran Janjić

Muzička kultura nastavnica Nataša Nešić

Likovna kultura nastavnik Milan Vidojković

Istorija nastavnica Maja Milošević

 

 

 

25. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Informatika nastavnik Branisalv Kandić I nivo

Informatika nastavnik Branisalv Kandić II nivo

Verska nastava Nemanja Stevanović

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Fizika nastavnica Nina Mirović 

Engleski jezik nastavnica Andrijana Mladenović 

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Biologija nastavnik Marko Kanić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Miomir Grčić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Zoran Janjić

Muzička kultura nastavnica Nataša Nešić

Likovna kultura nastavnik Milan Vidojković

 

24. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Informatika nastavnik Branisalv Kandić I nivo

Informatika nastavnik Branisalv Kandić II nivo

Verska nastava Nemanja Stevanović

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Fizika nastavnica Nina Mirović 

Engleski jezik nastavnica Andrijana Mladenović 

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Biologija nastavnik Marko Kanić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Miomir Grčić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Zoran Janjić

Muzička kultura nastavnica Nataša Nešić

Likovna kultura nastavnik Milan Vidojković

 

23. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Informatika nastavnik Branisalv Kandić I nivo

Informatika nastavnik Branisalv Kandić II nivo

Verska nastava Nemanja Stevanović

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Fizika nastavnica Nina Mirović 

Engleski jezik nastavnica Andrijana Mladenović 

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Biologija nastavnik Marko Kanić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Miomir Grčić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Zoran Janjić

Muzička kultura nastavnica Nataša Nešić

 

 

22. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

 Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Verska nastava Nemanja Stevanović

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Fizika nastavnica Nina Mirović 

 

Engleski jezik nastavnica Andrijana Mladenović 

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Biologija nastavnik Marko Kanić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Miomir Grčić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Zoran Janjić

Muzička kultura nastavnica Nataša Nešić

 

21. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Verska nastava Nemanja Stevanović

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

Fizika nastavnica Nina Mirović 

Srpski jezik drugi deo nastavnica Jasmina Kitanović

Engleski jezik nastavnica Andrijana Mladenović 

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Biologija nastavnik Marko Kanić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Miomir Grčić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Zoran Janjić

Muzička kultura nastavnica Nataša Nešić

 

20. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

 Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Verska nastava Nemanja Stevanović

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Fizika nastavnica Nina Mirović 

Srpski jezik drugi deo nastavnica Jasmina Kitanović

Srpski jezik treći deo nastavnica Jasmina Kitanović

Engleski jezik nastavnica Andrijana Mladenović 

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Biologija nastavnik Marko Kanić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Miomir Grčić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Zoran Janjić

Muzička kultura nastavnica Nataša Nešić

 

 

 

19. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Engleski jezik nastavnica Andrijana Mladenović

Verska nastava Nemanja Stevanović

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Fizika nastavnica Nina Mirović 

Srpski jezik drugi deo nastavnica Jasmina Kitanović

Srpski jezik treći deo nastavnica Jasmina Kitanović

Engleski jezik nastavnica Andrijana Mladenović 

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Biologija nastavnik Marko Kanić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Miomir Grčić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Zoran Janjić

Muzička kultura nastavnica Nataša Nešić

Istorija nastavnica Maja Milošević

 

 

 

 

 

18. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik drugi deo nastavnica Jasmina Kitanović

Srpski jezik treći deo nastavnica Jasmina Kitanović

Srpski jezik treći deo nastavnica Jasmina Kitanović

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Verska nastava Nemanja Stevanović

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

Fizika nastavnica Nina Mirović

Engleski jezik nastavnica Andrijana Mladenović

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Biologija nastavnik Marko Kanić

Istorija nastavnica Maja Milošević

Muzička kultura nastavnica Nataša Nešić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Miomir Grčić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Zoran Janjić

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

 

 

 

17. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik drugi deo nastavnica Jasmina Kitanović

Srpski jezik treći deo nastavnica Jasmina Kitanović

Srpski jezik treći deo nastavnica Jasmina Kitanović

Verska nastava Nemanja Stevanović

Engleski jezik nastavnica Andrijana Mladenović

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Biologija nastavnica Snežana Djordjević

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

Muzička kultura nastavnica Nataša Nešić

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Likovna kultura nastavnik Milan Vidojković

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Miomir Grčić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Zoran Janjić

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Fizika nastavnica Nina Mirović 

Istorija nastavnica Maja Milošević

 

16. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik prvi deo nastavnica Jasmina Kitanović

Srpski jezik drugi deo nastavnica Jasmina Kitanović

Srpski jezik treći deo nastavnica Jasmina Kitanović

Verska nastava Nemanja Stevanović

Fizika nastavnica Nina Mirović

Muzička kultura nastavnica Nataša Nešić

Engleski jezik nastavnica Andrijana Mladenović

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Biologija nastavnica Snežana Djordjević

Fizičko i zdravstveno vaspitanje nastavnik Zoran Janjić

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Istorija nastavnica Maja Milošević

 

 

DECEMBAR Druga nedelja 

 

Muzička kultura nastavnica Nataša Nešić

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Biologija nastavnica Snežana Djordjević

Biologija 3. nivo nastavnica Snežana Djordjević

Fizika nastavnica Nina Mirović

Engleski jezik nastavnica Andrijana Mladenović

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Srpski jezik 1 nastavnica Jasmina Kitanović

Srpski jezik 2 nastavnica Jasmina Kitanović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Verska nastava Nemanja Stevanović

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Likovna kultura nastavnik Milan Vidojković

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Miomir Grčić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje nastavnik Zoran Janjić

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Istorija nastavnica Maja Milošević

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

 

Decembar Prva nedelja 

 

Verska nastava Nemanja Stevanović

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

 

NOVEMBAR Peta nedelja

 

Engleski jezik nastavnica Andrijana Mladenović

Fizika nastavnica Nina Mirović

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Muzička kultura nastavnica Nataša Nešić

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Biologija nastavnica Snežana Djordjević

Srpski jezik 1 nastavnica Jasmina Kitanović

Srpski jezik 2 nastavnica Jasmina Kitanović

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Hemija 1 nastavnik Dragan Petrović

Fizičko i zdravstveno vaspitanje nastavnik Miomir Grčić

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

 

 

 

NOVEMBAR Četvrta nedelja

 

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Engleski jezik nastavnica Andrijana Mladenović

Biologija nastavnica Snežana Djordjević

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Muzička kultura nastavnica Nataša Nešić

Fizika VI nastavnica Nina Mirović 

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Miomir Grčić

 

 

 

NOVEMBAR Treća nedelja

 

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Muzička kultura nastavnica Nataša Nešić

Engleski jezik nastavnica Andrijana Mladenović

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Biologija nastavnica Snežana Djordjević

Fizičko i zdravstveno vaspitanje Miomir Grčić

 

 

 

 

 

 

NOVEMBAR Druga nedelja

 

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Biologija nastavnica Snežana Djordjević

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

Muzička kultura nastavnica Nataša Nešić

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Fizika VI nastavnica Nina Mirović 

Engleski jezik nastavnica Andrijana Mladenović

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

Hemija 1 nastavnik Dragan Petrović

 

 

NOVEMBAR Prva nedelja

 

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Biologija nastavnica Snežana Djordjević

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Engleski jezik nastavnica Andrijana Mladenović

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

Muzička kultura nastavnica Brana Bajović

Hemija 1 nastavnik Dragan Petrović

Verska nastava Nemanja Stevanović

Istorija nastavnica Maja Milošević

Fizika VI nastavnica Nina Mirović 

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

 

 

 

OKTOBAR Četvrta nedelja

 

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

Muzička kultura nastavnica Brana Bajović

Hor i orkestar nastavnica Brana Bajović

Fizika VII nastavnica Nina Mirović

Istorija nastavnica Maja Milošević

Biologija nastavnica Snežana Djordjević

Engleski jezik nastavnica Andrijana Mladenović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Francuski jezik nastavnica Jelena Vučković

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

Hemija 1 nastavnik Dragan Petrović

 

 

 

OKTOBAR Treća nedelja 

 

Verska nastava Nemanja Stevanović

Francuski jezik V nastavnica Jelena Vučković

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Engleski jezik nastavnica Andrijana Mladenović

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Biologija nastavnica Snežana Djordjević

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

Fizika VII nastavnica Nina Mirović 

Muzička kultura nastavnica Brana Bajović

Hor i orkestar nastavnica Brana Bajović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

Istorija nastavnica Maja Milošević

 

 

Oktobar druga nedelja

 

Biologija nastavnica Snežana Djordjević

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Muzička kultura nastavnica Brana Bajović

Hor i orkestar nastavnica Brana Bajović

Fizika VII nastavnica Nina Mirović

Francuski jezik VII nastavnica Jelena Vučković

Istorija nastavnica Maja Milošević

Engleski jezik nastavnica Andrijana Mladenović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

 

 

OKTOBAR Prva nedelja

 

Francuski jezik VII nastavnica Jelena Vučković

Fizika VII nastavnica Nina Mirović

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Istorija nastavnica Maja Milošević

Biologija nastavnica Snežana Djordjević

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić 

Engleski jezik nastavnica Andrijana Mladenović 

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Muzička kultura nastavnica Brana Bajović

Hor i orkestar nastavnica Brana Bajović

Verska nastava Nemanja Stevanović

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

Likovna kultura nastavnik Milan Vidojković

 

 

 

Peta nedelja

 

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Biologija nastavnica Snežana Djordjević

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

Istorija nastavnica Maja Milošević

Fizika VII nastavnica Nina Mirović

Muzička kultura nastavnica Brana Bajović

Hor i orkestar nastavnica Brana Bajović

Francuski jezik VII nastavnica Jelena Vučković

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Engleski jezik nastavnica Andrijana Mladenović

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Verska nastava Nemanja Stevanović

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

 

Četvrta nedelja

 

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

Francuski jezik VII (5) nastavnica Jelena Vučković

Francuski jezik VII (6) nastavnica Jelena Vučković

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Fizika VII nastavnica Nina Mirović

Verska nastava nastavnik Nemanja Stevanović

Biologija nastavnica Snežana Djordjević

Muzička kultura nastavnica Brana Bajović

Hor i orkestar nastavnica Brana Bajović

Istorija nastavnica Maja Milošević

Engleski jezik nastavnica Andrijana Mladenović

Likovna kultura nastavnik Milan Vidojković

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Biologija nastavnica Snežana Djordjević

 

 

Treća nedelja

 

Fizika VII nastavnica Nina Mirović

Informatika 7 nastavnik Branisalv Kandić

Biologija nastavnica Snežana Djordjević

Tehnika i tehnologija nastavnik Aleksandar Timić

Verska nastava Nemanja Stevanović

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić

Istorija nastavnica Maja Milošević

Francuski jezik VII (1) nastavnica Jelena Vučković

Francuski jezik VII (2) nastavnica Jelena Vučković

Muzička kultura nastavnica Brana Bajović

Hor i orkestar nastavnica Brana Bajović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Engleski jezik nastavnica Andrijana Mladenović

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

Likovna kultura nastavnik Milan Vidojković

 

Druga nedelja

 

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović

Srpski jezik nastavnica Jasmina Kitanović 2

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Engleski jezik nastavnica Andrijana Mladenović

Informatika 7 nastavnik Branislav Kandić

Likovna kultura nastavnik Milan Vidojković

Muzička kultura nastavnica Brana Bajović

Matematika nastavnik Slavoljub Nedić 

Francuski jezik VII nastavnica Jelena Vučković.doc

Francuski jezik VII (2) nastavnica Jelena Vučković.doc