9. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA - 25.10-29.10.2021.

 

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Srpski jezik nastavnica Marija Pavlovic

Matematika nastavnik Predrag Milošević

Osnove mašinstva nastavnik Dragan Kamenović

Tehnologija grafičkog materijala nastavnik Dragan Kamenović

Tehnoloija rada nastavnik Dragan Kamenović

Praktična nastava nastavnik Zoran Stanković

Praktična nastava BLOK nastavnik Zoran Mitić

Tehnologija rada nastavnik Zoran Mitić

Biologija nastavnica Nina Mirović

Praktična nastava nastavnik Petar Stojković

Istorija nastavnica Maja Milošević

Tehnologija rada nastavnik Nenad Cvetković

 

 

8. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA - 18.10-22.10.2021.

 

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Srpski jezik nastavnica Marija Pavlovic

Matematika nastavnik Predrag Milošević

Osnove mašinstva nastavnik Dragan Kamenović

Tehnologija grafičkog materijala nastavnik Dragan Kamenović

Tehnoloija rada nastavnik Dragan Kamenović

Praktična nastava nastavnik Zoran Stanković

Tehnologija rada 1. deo nastavnik Zoran Mitić

Tehnologija rada 2. deo nastavnik Zoran Mitić

Biologija nastavnica Nina Mirović

Praktična nastava nastavnik Petar Stojković

Istorija nastavnica Maja Milošević

Tehnologija rada nastavnik Nenad Cvetković

 

 

7. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA - 11.10-15.10.2021.

 

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Srpski jezik nastavnica Marija Pavlovic

Matematika nastavnik Predrag Milošević

Osnove mašinstva nastavnik Dragan Kamenović

Tehnologija grafičkog materijala nastavnik Dragan Kamenović

Tehnoloija rada nastavnik Dragan Kamenović

Praktična nastava nastavnik Zoran Stanković

Tehnologija rada 1. deo nastavnik Zoran Mitić

Tehnologija rada 2. deo nastavnik Zoran Mitić

Biologija nastavnica Nina Mirović

Praktična nastava nastavnik Petar Stojković

Istorija nastavnica Maja Milošević

Tehnologija rada nastavnik Nenad Cvetković

 

 

 

 

6. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA - 04.10-08.10.2021.

 

Srpski jezik nastavnica Marija Pavlovic

Matematika nastavnik Predrag Milošević

Osnove mašinstva nastavnik Dragan Kamenović

Tehnologija grafičkog materijala nastavnik Dragan Kamenović

Tehnoloija rada nastavnik Dragan Kamenović

Praktična nastava nastavnik Zoran Stanković

Tehnologija rada 1. deo nastavnik Zoran Mitić

Tehnologija rada 2. deo nastavnik Zoran Mitić

Biologija nastavnica Nina Mirović

Praktična nastava nastavnik Petar Stojković

Istorija nastavnica Maja Milošević

Tehnologija rada nastavnik Nenad Cvetković

Geografija nastavnik Filip Stojiljković

 

 

 

5. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA - 27.09.-01.10.2021.

 

 

Srpski jezik nastavnica Marija Pavlovic

Praktična nastava nastavnik Petar Stojković

Tehnologija grafičkog materijala nastavnik Dragan Kamenović

Tehnoloija rada nastavnik Dragan Kamenović

Osnove mašinstva nastavnik Dragan Kamenović

Matematika nastavnica Miljana Slavković

Matematika nastavnik Predrag Milošević

Verska nastava nastavnik Milan Nikolić

Geografija nastavnik Filip Stojiljković

Tehnologija rada nastavnik Nenad Cvetković

Biologija nastavnica Nina Mirović

 

 

 

4. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA - 20.09-24.09.2021.

 

 

Biologija nastavnica Nina Mirović

Fizika nastavnica Nina Mirović

Osnove mašinstva nastavnik Dragan Kamenović

Tehnologija grafičkog materijala nastavnik Dragan Kamenović

Tehnoloija rada nastavnik Dragan Kamenović

Geografija nastavnik Filip Stojiljković

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Verska nastava nastavnik Milan Nikolić

Srpski jezik prvi deo nastavnica Marija Pavlovic

Matematika nastavnica Miljana Slavković

 

 

 

 

3. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA - 13.09-17.09.2021.

 

Matematika nastavnica Miljana Slavković

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

39. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Informatika nastavnik Branisalv Kandić I nivo

Informatika nastavnik Branisalv Kandić II nivo

Biologija nastavnica Nina Mirović

Praktična nastava nastavnik Petar Stojković

Praktična nastava I nastavnica Vukić Milena

 

38. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Verska nastava Nemanja Stevanović

Biologija nastavnica Nina Mirović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Informatika nastavnik Branisalv Kandić I nivo

Informatika nastavnik Branisalv Kandić II nivo

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata frizer nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata pedikir nastavnik Dragan Petrović

 Tehnologija rada nastavnik Nenad Cvetković

Tehnologija rada nastavnica Elizabeta Milić

Higijena i prva pomoć nastavnik Jovan Bušković

Praktična nastava nastavnik Petar Stojković

Praktična nastava bravari nastavnik Dragoslav Ristić

Fizičko i zdravstevno vaspitanje nastavnik Stevan Grčić

Istorija nastavnica Maja Milošević

Praktična nastava I nastavnica Vukić Milena

 

 

37. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Verska nastava Nemanja Stevanović

Biologija nastavnica Nina Mirović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Informatika nastavnik Branisalv Kandić I nivo

Informatika nastavnik Branisalv Kandić II nivo

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata frizer nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata pedikir nastavnik Dragan Petrović

Tehnologija grafičkog materijala nastavnik Dragan Kamenović

Tehnologija grafičkog materijala II nastavnik Dragan Kamenović

Tehnologija rada nastavnik Nenad Cvetković

Tehnologija rada nastavnica Elizabeta Milić

Higijena i prva pomoć nastavnik Jovan Bušković

Praktična nastava nastavnik Petar Stojković

Praktična nastava bravari nastavnik Dragoslav Ristić

Fizičko i zdravstevno vaspitanje nastavnik Stevan Grčić

Istorija nastavnica Maja Milošević

Praktična nastava I nastavnica Vukić Milena

 

36. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Verska nastava Nemanja Stevanović

Biologija nastavnica Nina Mirović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Informatika nastavnik Branisalv Kandić I nivo

Informatika nastavnik Branisalv Kandić II nivo

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata frizer nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata pedikir nastavnik Dragan Petrović

Tehnologija grafičkog materijala nastavnik Dragan Kamenović

Tehnologija rada nastavnik Nenad Cvetković

Tehnologija rada nastavnica Elizabeta Milić

Higijena i prva pomoć nastavnik Jovan Bušković

Praktična nastava nastavnik Petar Stojković

Praktična nastava bravari nastavnik Dragoslav Ristić

Fizičko i zdravstevno vaspitanje nastavnik Stevan Grčić

Istorija nastavnica Maja Milošević

Praktična nastava I nastavnica Vukić Milena

 

35. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Verska nastava Nemanja Stevanović

Biologija nastavnica Nina Mirović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Informatika nastavnik Branisalv Kandić I nivo

Informatika nastavnik Branisalv Kandić II nivo

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata frizer nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata pedikir nastavnik Dragan Petrović

Tehnologija grafičkog materijala nastavnik Dragan Kamenović

Tehnologija rada nastavnik Nenad Cvetković

Tehnologija rada nastavnica Elizabeta Milić

Higijena i prva pomoć nastavnik Jovan Bušković

Praktična nastava nastavnik Petar Stojković

Praktična nastava bravari nastavnik Dragoslav Ristić

Fizičko i zdravstevno vaspitanje nastavnik Stevan Grčić

Istorija nastavnica Maja Milošević

Praktična nastava I nastavnica Vukić Milena

 

34. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Verska nastava Nemanja Stevanović

Biologija nastavnica Nina Mirović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Informatika nastavnik Branisalv Kandić I nivo

Informatika nastavnik Branisalv Kandić II nivo

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata frizer nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata pedikir nastavnik Dragan Petrović

Tehnologija grafičkog materijala nastavnik Dragan Kamenović

Tehnologija rada nastavnik Nenad Cvetković

Tehnologija rada nastavnica Elizabeta Milić

Praktična nastava nastavnik Zoran Stanković

Tehnologija rada nastavnik 1 Zoran Mitić

Tehnologija rada nastavnik 2 Zoran Mitić

Higijena i prva pomoć nastavnik Jovan Bušković

Praktična nastava nastavnik Petar Stojković

Praktična nastava bravari nastavnik Dragoslav Ristić

Fizičko i zdravstevno vaspitanje nastavnik Stevan Grčić

Tehnologija rada frizer nastavnik Nikola Stamenković

Istorija nastavnica Maja Milošević

 

32. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Verska nastava Nemanja Stevanović

Biologija nastavnica Nina Mirović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Informatika nastavnik Branisalv Kandić I nivo

Informatika nastavnik Branisalv Kandić II nivo

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata frizer nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata pedikir nastavnik Dragan Petrović

Tehnologija grafičkog materijala nastavnik Dragan Kamenović

Osnove mašinstva nastavnik Dragan Kamenović

Tehnologija rada nastavnik Nenad Cvetković

Tehnologija rada nastavnica Elizabeta Milić

Praktična nastava I nastavnica Vukić Milena

Praktična nastava nastavnik Zoran Stanković

Tehnologija rada nastavnik 1 Zoran Mitić

Tehnologija rada nastavnik 2 Zoran Mitić

Prkatična nastava nastavnik Zoran Mitić

Higijena i prva pomoć nastavnik Jovan Bušković

Praktična nastava nastavnik Petar Stojković

Praktična nastava bravari nastavnik Dragoslav Ristić

Fizičko i zdravstevno vaspitanje nastavnik Stevan Grčić

Tehnologija rada frizer nastavnik Nikola Stamenković

Istorija nastavnica Maja Milošević

 

31. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Verska nastava Nemanja Stevanović

Biologija nastavnica Nina Mirović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Informatika nastavnik Branisalv Kandić I nivo

Informatika nastavnik Branisalv Kandić II nivo

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata frizer nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata pedikir nastavnik Dragan Petrović

Tehnologija grafičkog materijala nastavnik Dragan Kamenović

Osnove mašinstva nastavnik Dragan Kamenović

Tehnologija rada nastavnik Nenad Cvetković

Tehnologija rada nastavnica Elizabeta Milić

Praktična nastava I nastavnica Vukić Milena

Praktična nastava II nastavnica Vukić Milena

Praktična nastava nastavnik Zoran Stanković

Tehnologija rada nastavnik 1 Zoran Mitić

Tehnologija rada nastavnik 2 Zoran Mitić

Higijena i prva pomoć nastavnik Jovan Bušković

Praktična nastava nastavnik Petar Stojković

Praktična nastava bravari nastavnik Dragoslav Ristić

Fizičko i zdravstevno vaspitanje nastavnik Stevan Grčić

Tehnologija rada frizer nastavnik Nikola Stamenković

Istorija nastavnica Maja Milošević

 

30. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Verska nastava Nemanja Stevanović

Biologija nastavnica Nina Mirović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Informatika nastavnik Branisalv Kandić I nivo

Informatika nastavnik Branisalv Kandić II nivo

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata frizer nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata pedikir nastavnik Dragan Petrović

Tehnologija grafičkog materijala nastavnik Dragan Kamenović

Osnove mašinstva nastavnik Dragan Kamenović

Tehnologija rada nastavnik Nenad Cvetković

Tehnologija rada nastavnica Elizabeta Milić

Praktična nastava I nastavnica Vukić Milena

Praktična nastava II nastavnica Vukić Milena

Praktična nastava nastavnik Zoran Stanković

Tehnologija rada nastavnik 1 Zoran Mitić

Tehnologija rada nastavnik 2 Zoran Mitić

Higijena i prva pomoć nastavnik Jovan Bušković

Praktična nastava nastavnik Petar Stojković

Praktična nastava bravari nastavnik Dragoslav Ristić

Fizičko i zdravstevno vaspitanje nastavnik Stevan Grčić

Tehnologija rada frizer nastavnik Nikola Stamenković

Istorija nastavnica Maja Milošević

 

29. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Verska nastava Nemanja Stevanović

Biologija nastavnica Nina Mirović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Informatika nastavnik Branisalv Kandić I nivo

Informatika nastavnik Branisalv Kandić II nivo

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata frizer nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata pedikir nastavnik Dragan Petrović

Tehnologija grafičkog materijala nastavnik Dragan Kamenović

Osnove mašinstva nastavnik Dragan Kamenović

Tehnologija rada nastavnik Nenad Cvetković

Tehnologija rada nastavnica Elizabeta Milić

Praktična nastava I nastavnica Vukić Milena

Praktična nastava II nastavnica Vukić Milena

Praktična nastava nastavnik Zoran Stanković

Tehnologija rada nastavnik 1 Zoran Mitić

Tehnologija rada nastavnik 2 Zoran Mitić

Higijena i prva pomoć nastavnik Jovan Bušković

Praktična nastava nastavnik Petar Stojković

Praktična nastava bravari nastavnik Dragoslav Ristić

Fizičko i zdravstevno vaspitanje nastavnik Stevan Grčić

Tehnologija rada frizer nastavnik Nikola Stamenković

Istorija nastavnica Maja Milošević

 

28. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Verska nastava Nemanja Stevanović

Biologija nastavnica Nina Mirović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Informatika nastavnik Branisalv Kandić I nivo

Informatika nastavnik Branisalv Kandić II nivo

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata frizer nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata pedikir nastavnik Dragan Petrović

Tehnologija grafičkog materijala nastavnik Dragan Kamenović

Osnove mašinstva nastavnik Dragan Kamenović

Tehnologija rada nastavnik Nenad Cvetković

Tehnologija rada nastavnica Elizabeta Milić

Praktična nastava I nastavnica Vukić Milena

Praktična nastava II nastavnica Vukić Milena

Praktična nastava nastavnik Zoran Stanković

Tehnologija rada nastavnik 1 Zoran Mitić

Tehnologija rada nastavnik 2 Zoran Mitić

Higijena i prva pomoć nastavnik Jovan Bušković

Praktična nastava nastavnik Petar Stojković

Praktična nastava bravari nastavnik Dragoslav Ristić

Fizičko i zdravstevno vaspitanje nastavnik Stevan Grčić

Tehnologija rada frizer nastavnik Nikola Stamenković

Istorija nastavnica Maja Milošević

 

27. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Verska nastava Nemanja Stevanović

Biologija nastavnica Nina Mirović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Informatika nastavnik Branisalv Kandić I nivo

Informatika nastavnik Branisalv Kandić II nivo

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata frizer nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata pedikir nastavnik Dragan Petrović

Tehnologija grafičkog materijala nastavnik Dragan Kamenović

Osnove mašinstva nastavnik Dragan Kamenović

Tehnologija rada nastavnik Nenad Cvetković

Tehnologija rada nastavnica Elizabeta Milić

Praktična nastava I nastavnica Vukić Milena

Praktična nastava II nastavnica Vukić Milena

Praktična nastava nastavnik Zoran Stanković

Tehnologija rada nastavnik 1 Zoran Mitić

Higijena i prva pomoć nastavnik Jovan Bušković

Praktična nastava nastavnik Petar Stojković

Praktična nastava bravari nastavnik Dragoslav Ristić

Fizičko i zdravstevno vaspitanje nastavnik Stevan Grčić

Tehnologija rada frizer nastavnik Nikola Stamenković

 

26. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Verska nastava Nemanja Stevanović

Biologija nastavnica Nina Mirović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Informatika nastavnik Branisalv Kandić I nivo

Informatika nastavnik Branisalv Kandić II nivo

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata frizer nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata pedikir nastavnik Dragan Petrović

Tehnologija grafičkog materijala nastavnik Dragan Kamenović

Osnove mašinstva nastavnik Dragan Kamenović

Tehnologija rada nastavnik Nenad Cvetković

Tehnologija rada nastavnica Elizabeta Milić

Praktična nastava I nastavnica Vukić Milena

Praktična nastava II nastavnica Vukić Milena

Praktična nastava nastavnik Zoran Stanković

Tehnologija rada nastavnik 1 Zoran Mitić

Tehnologija rada nastavnik 2 Zoran Mitić

Higijena i prva pomoć nastavnik Jovan Bušković

Praktična nastava nastavnik Petar Stojković

Praktična nastava bravari nastavnik Dragoslav Ristić

Fizičko i zdravstevno vaspitanje nastavnik Stevan Grčić

Tehnologija rada frizer nastavnik Nikola Stamenković

Istorija nastavnica Maja Milošević

 

25. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Verska nastava Nemanja Stevanović

Biologija nastavnica Nina Mirović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Informatika nastavnik Branisalv Kandić I nivo

Informatika nastavnik Branisalv Kandić II nivo

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata frizer nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata pedikir nastavnik Dragan Petrović

Tehnologija grafičkog materijala nastavnik Dragan Kamenović

Tehnologija rad nastavnik Dragan Kamenović

Tehnologija rada nastavnik Nenad Cvetković

Tehnologija rada nastavnica Elizabeta Milić

Praktična nastava I nastavnica Vukić Milena

Praktična nastava II nastavnica Vukić Milena

Praktična nastava nastavnik Zoran Stanković

Tehnologija rada nastavnik 1 Zoran Mitić

Tehnologija rada nastavnik 2 Zoran Mitić

Higijena i prva pomoć nastavnik Jovan Bušković

Praktična nastava nastavnik Petar Stojković

Praktična nastava bravari nastavnik Dragoslav Ristić

Fizičko i zdravstevno vaspitanje nastavnik Stevan Grčić

Tehnologija rada frizer nastavnik Nikola Stamenković

 

24. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Verska nastava Nemanja Stevanović

Biologija nastavnica Nina Mirović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Informatika nastavnik Branisalv Kandić I nivo

Informatika nastavnik Branisalv Kandić II nivo

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata frizer nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata pedikir nastavnik Dragan Petrović

Tehnologija grafičkog materijala nastavnik Dragan Kamenović

Tehnologija rada nastavnik Nenad Cvetković

Tehnologija rada nastavnica Elizabeta Milić

Praktična nastava I nastavnica Vukić Milena

Praktična nastava II nastavnica Vukić Milena

Praktična nastava nastavnik Zoran Stanković

Tehnologija rada nastavnik 1 Zoran Mitić

Tehnologija rada nastavnik 2 Zoran Mitić

Higijena i prva pomoć nastavnik Jovan Bušković

Praktična nastava nastavnik Petar Stojković

Fizičko i zdravstevno vaspitanje nastavnik Stevan Grčić

 

 

23. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Verska nastava Nemanja Stevanović

Biologija nastavnica Nina Mirović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Informatika nastavnik Branisalv Kandić I nivo

Informatika nastavnik Branisalv Kandić II nivo

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata frizer nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata pedikir nastavnik Dragan Petrović

Tehnologija grafičkog materijala nastavnik Dragan Kamenović

Praktična nastava nastavnik Petar Stojković

Tehnologija rada nastavnik Nenad Cvetković

Tehnologija rada nastavnica Elizabeta Milić

Praktična nastava I nastavnica Vukić Milena

Praktična nastava II nastavnica Vukić Milena

Praktična nastava nastavnik Zoran Stanković

Tehnologija rada nastavnik Zoran Mitić

Fizičko i zdravstevno vaspitanje nastavnik Stevan Grčić

 

 

22. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Verska nastava Nemanja Stevanović

Biologija nastavnica Nina Mirović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Informatika nastavnik Branislav Kandić

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata frizer nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata pedikir nastavnik Dragan Petrović

Tehnologija grafičkog materijala nastavnik Dragan Kamenović

 

Tehnologija rada nastavnik Nenad Cvetković

Tehnologija rada nastavnica Elizabeta Milić

Praktična nastava I nastavnica Vukić Milena

Praktična nastava II nastavnica Vukić Milena

Praktična nastava nastavnik Zoran Stanković

Tehnologija rada nastavnik Zoran Mitić

Fizičko i zdravstevno vaspitanje nastavnik Stevan Grčić

 

 

21. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Verska nastava Nemanja Stevanović

Biologija nastavnica Nina Mirović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata frizer nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata pedikir nastavnik Dragan Petrović

Tehnologija grafičkog materijala nastavnik Dragan Kamenović

Praktična nastava I nastavnica Vukić Milena

Praktična nastava II nastavnica Vukić Milena

Praktična nastava nastavnik Petar Stojković

Tehnologija rada nastavnik Nenad Cvetković

Tehnologija rada nastavnica Elizabeta Milić

Fizičko i zdravstevno vaspitanje nastavnik Stevan Grčić

 

 

20. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Poznavanje preparata frizer nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata pedikir nastavnik Dragan Petrović

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Verska nastava Nemanja Stevanović

Biologija nastavnica Nina Mirović

Tehnologija grafičkog materijala nastavnik Dragan Kamenović

 

Praktična nastava nastavnik Petar Stojković

Tehnologija rada nastavnik Nenad Cvetković

Tehnologija rada nastavnica Elizabeta Milić

Fizičko i zdravstevno vaspitanje nastavnik Stevan Grčić

 

19. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Poznavanje preparata frizer nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata pedikir nastavnik Dragan Petrović

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Verska nastava Nemanja Stevanović

Biologija nastavnica Nina Mirović

Tehnologija grafičkog materijala nastavnik Dragan Kamenović

Fizičko i zdravstevno vaspitanje nastavnik Stevan Grčić

Tehnologija rada nastavnik Zoran Mitić

Praktična nastava nastavnik Zoran Stanković

Istorija nastavnica Maja Milošević

Praktična nastava nastavnik Petar Stojković

Tehnologija rada nastavnik Nenad Cvetković

Tehnologija rada nastavnica Elizabeta Milić

 

 

18. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Verska nastava Nemanja Stevanović

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

Biologija nastavnica Nina Mirović

Tehnologija grafičkog materijala nastavnik Dragan Kamenović

Istorija nastavnica Maja Milošević

Fizičko i zdravstevno vaspitanje nastavnik Stevan Grčić

Praktična nastava nastavnik Petar Stojković

Tehnologija rada nastavnik Nenad Cvetković

Tehnologija rada nastavnik Zoran Mitić

Tehnologija rada nastavnik Zoran Mitić

Praktična nastava nastavnik Zoran Stanković

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata frizer nastavnik Dragan Petrović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Praktična nastava nastavnica Vukić Milena

Tehnologija rada nastavnica Elizabeta Milić

 

 

17. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Verska nastava Nemanja Stevanović

Praktična nastava nastavnik Petar Stojković

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

Tehnologija grafičkog materijala nastavnik Dragan Kamenović

Tehnologija rada nastavnik Zoran Mitić

Praktična nastava nastavnik Zoran Stanković

Tehnologija rada nastavnik Nenad Cvetković

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata frizer nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata pedikir nastavnik Dragan Petrović

Biologija nastavnica Nina Mirović

Istorija nastavnica Maja Milošević

 

 

16. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Tehnologija rada nastavnica Elizabeta Milić

Verska nastava Nemanja Stevanović

Prkatična nastava nastavnica Silvana Petković

Biologija nastavnica Nina Mirović

Tehnologija rada frizer nastavnik Nikola Stamenković

Praktična nastava 1 pedikir-manikir nastavnica Vukić Milena

Praktična nastava 2 pedikir-manikir nastavnica Vukić Milena

Praktična nastava nastavnik Petar Stojković

Tehnologija rada nastavnik Nenad Cvetković

Praktična nastava nastavnik Zoran Stanković

Tehnologija rada nastavnik Zoran Mitić

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata frizer nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata pedikir nastavnik Dragan Petrović

Fizičko i zdravstveno vaspitanje nastavnik Zoran Janjić

Praktična nastava bravari nastavnik Dragoslav Ristić

Istorija nastavnica Maja Milošević

Higijena i prva pomoć nastavnik Jovan Bušković

Fizičko i zdravstveno vaspitanje nastavnik Stevan Grčić

Praktična nastava nastavnica Silvana Petković

 

 

 

15. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Praktična nastava nastavnik Zoran Stanković

Tehnologija rada nastavnik Zoran Mitić

Tehnologija rada frizer nastavnik Nikola Stamenković

Biologija I SŠ nastavnica Nina Mirović

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Praktična nastava nastavnik Petar Stojković

Tehnologija rada nastavnik Nenad Cvetković

Praktična nastava 1 pedikir-manikir nastavnica Vukić Milena

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Tehnologija grafičkog materijala nastavnik Dragan Kamenović

Verska nastava Nemanja Stevanović

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata frizer nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata pedikir nastavnik Dragan Petrović

Higijena i prva pomoć nastavnik Jovan Bušković

Tehnologija rada nastavnica Elizabeta Milić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje nastavnik Zoran Janjić

Praktična nastava bravari nastavnik Dragoslav Ristić

Praktična nastava bravari nastavnik Dragoslav Ristić

Istorija nastavnica Maja Milošević

 

 

14. NEDELJA VASPITNO-OBRAZOVNOG RADA

 

Tehnologija rada nastavnik Dragan Kamenović

Tehnologija rada barvar nastavnik Dragan Kamenović

Verska nastava Nemanja Stevanović

Praktična nastava 1 pedikir-manikir nastavnica Vukić Milena

Praktična nastava 2 pedikir-manikir nastavnica Vukić Milena

 

NOVEMBAR Peta nedelja

 

Biologija I SŠ nastavnica Nina Mirović

Tehnologija grafičkog materijala 1 nastavnik Dragan Kamenović

Tehnologija rada nastavnik Nenad Cvetković

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Fizičko i zdravstveno vaspitanje nastavnik Zoran Janjić

Hemija 1 nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata frizer nastavnik Dragan Petrović

Praktična nastava bravari nastavnik Dragoslav Ristić

Praktična nastava bravari nastavnik Dragoslav Ristić

Praktična nastava bravari nastavnik Dragoslav Ristić

Praktična nastava bravari nastavnik Dragoslav Ristić

Praktična nastava nastavnik Dragoslav Ristić

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Tehnologija rada nastavnik Zoran Mitić

Praktična nastava nastavnik Zoran Stanković

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

Tehnologija rada frizer nastavnik Nikola Stamenković

 

 

NOVEMBAR Četvrta nedelja

 

Fizičko i zdravstveno vaspitanje nastavnik Zoran Janjić

Praktična nastava nastavnik Petar Stojković

Tehnologija rada nastavnik Nenad Cvetković

Tehnologija grafičkog materijala 1 nastavnik Dragan Kamenović

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Biologija I SŠ nastavnica Nina Mirović

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata frizer nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata pedikir nastavnik Dragan Petrović

 

 

NOVEMBAR Treća nedelja

 

 

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

Praktična nastava nastavnik Petar Stojković

Tehnologija grafičkog materijala 1 nastavnik Dragan Kamenović

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata frizer nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata pedikir nastavnik Dragan Petrović

Praktična nastava bravari nastavnik Dragoslav Ristić

 

 

 

 

NOVEMBAR Druga nedelja

 

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

Tehnologija grafičkog materijala 1 nastavnik Dragan Kamenović

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Tehnologija rada nastavnik Nenad Cvetković

Biologija I SŠ nastavnica Nina Mirović

Praktična nastava nastavnik Zoran Stanković

Tehnologija rada nastavnik Zoran Mitić

Hemija 1 nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata frizer nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata pedikir nastavnik Dragan Petrović

Fizičko i zdravstveno vaspitanje nastavnik Zoran Janjić

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Praktična nastava bravari nastavnik Dragoslav Ristić

 

 

NOVEMBAR Prva nedelja

 

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Tehnologija rada nastavnik Nenad Cvetković

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Tehnologija grafičkog materijala 1 nastavnik Dragan Kamenović

Fizičko i zdravstveno vaspitanje nastavnik Zoran Janjić

Prakti;na nastava 1 nastavnik Zoran Mitić

Tehnologija rada nastavnik Zoran Mitić

Tehnologija rada nastavnik Zoran Mitić

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata pedikir-manikir nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata frizer nastavnik Dragan Petrović

Istorija nastavnica Maja Milošević

Biologija I SŠ nastavnica Nina Mirović

Praktična nastava nastavnik Zoran Stanković

 

OKTOBAR Četvrta nedelja

 

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Biologija I SŠ nastavnica Nina Mirović

Tehnologija grafičkog materijala 1 nastavnik Dragan Kamenović

Istorija nastavnica Maja Milošević

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Fizičko i zdravstveno vaspitanje nastavnik Zoran Janjić

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Verska nastava Nemanja Stevanović

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata pedikir-manikir nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata frizer nastavnik Dragan Petrović

Praktična nastava nastavnik Zoran Stanković

Prakti;na nastava 1 nastavnik Zoran Mitić

 

OKTOBAR Treća nedelja 

 

Verska nastava Nemanja Stevanović

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata pedikir-manikir nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata frizer nastavnik Dragan Petrović

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

Biologija I SŠ nastavnica Nina Mirović

Prakti;na nastava 1 nastavnik Zoran Mitić

Prakti;na nastava 2 nastavnik Zoran Mitić

Prakti;na nastava 3 nastavnik Zoran Mitić

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Fizičko i zdravstveno vaspitanje nastavnik Stevan Grčić

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Tehnologija rada nastavnik Nenad Cvetković

Praktična nastava nastavnik Petar Stojković

Tehnologija grafičkog materijala 1 nastavnik Dragan Kamenović

Fizičko i zdravstveno vaspitanje nastavnik Zoran Janjić

Istorija nastavnica Maja Milošević

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Praktična nastava nastavnik Zoran Stanković

 

OKTOBAR Druga nedelja

 

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Fizičko i zdravstveno vaspitanje nastavnik Zoran Janjić

Biologija I SŠ nastavnica Nina Mirović

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Istorija nastavnica Maja Milošević

Tehnologija rada nastavnik Nenad Cvetković

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

Praktična nastava nastavnik Zoran Stanković

Prakti;na nastava 1 nastavnik Zoran Mitić

Prakti;na nastava 2 nastavnik Zoran Mitić

 

OKTOBAR Prva nedelja

 

Biologija I SŠ nastavnica Nina Mirović

Tehnologija grafičkog materijala 1 nastavnik Dragan Kamenović

Fizičko i zdravstveno vaspitanje nastavnik Zoran Janjić

Istorija nastavnica Maja Milošević

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Verska nastava Nemanja Stevanović

Hemija nastavnik frizer pedikir knjigovezac Dragan Petrović

Poznavanje preparata pedikir-manikir nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata frizer nastavnik Dragan Petrović

Fizičko i zdravstveno vaspitanje nastavnik Stevan Grčić

 

Peta nedelja

 

Informatika I nastavnik Branisalv Kandić

Istorija nastavnica Maja Milošević

Biologija I SŠ nastavnica Nina Mirović

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Tehnologija rada nastavnik Nenad Cvetković

Fizičko i zdravstveno vaspitanje nastavnik Zoran Janjić

Praktična nastava nastavnik Zoran Stanković

Tehnologija rada nastavnik Zoran Mitić

Tehnologija rada nastavnik Zoran Mitić

Tehnologija grafičkog materijala 1 nastavnik Dragan Kamenović

Poznavanje preparata pedikir-manikir nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata frizer nastavnik Dragan Petrović

Hemija nastavnik frizer pedikir knjigovezac Dragan Petrović

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Verska nastava Nemanja Stevanović

 

Četvrta nedelja

 

Fizičko i zdravstveno vaspitanje nastavnik Zoran Janjić

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Tehnologija rada nastavnik Nenad Cvetković

Tehnologija grafičkog materijala 1 nastavnik Dragan Kamenović

Tehnologija grafičkog materijala 2 nastavnik Dragan Kamenović 

Verska nastava nastavnik Nemanja Stevanović

Tehnologija rada nastavnik Zoran Mitić

Praktična nastava nastavnik Zoran Stanković

Istorija nastavnica Maja Milošević

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Biologija I SŠ nastavnica Nina Mirović

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Informatika nastavnik Branisalv Kandić

 

Treca nedelja

 

Biologija I SŠ nastavnica Nina Mirović

Informatika I nastavnik Branisalv Kandić

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Verska nastava Nemanja Stevanović

Istorija nastavnica Maja Milošević

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata nastavnik Dragan Petrović

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Tehnologija grafičkog materijala 1 nastavnik Dragan Kamenović

Fizičko i zdravstveno vaspitanje nastavnik Zoran Janjić

Tehnologija rada nastavnik Zoran Mitić

Praktična nastava nastavnik Zoran Stanković

Tehnologija rada nastavnik Nenad Cvetković

 

 

 

Druga nedelja

 

Informatika nastavnik Branislav Kandić

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Biologija I SŠ nastavnica Nina Mirović

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Istorija nastavnica Maja Milošević

Tehnologija rada nastavnik Zoran Mitić

Praktična nastava nastavnik Zoran Stanković

Geografija nastavnica Sandra Petrović

Tehnologija grafičkog materijala nastavnik Dragan Kamenović

Hemija nastavnik Dragan Petrović

Poznavanje preparata nastavnik Dragan Petrović

Verska nastava Nemanja Stevanović