Print

OKTOBAR Četvrta nedelja

 

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Praktična nastava nastava Milena Vukić

 

OKTOBAR Treća nedelja 

 

Verska nastava Nemanja Stevanović

Tehnologija rada III2 nastavnica Elizabeta Milić

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Fizičko i zdravstveno vaspitanje nastavnik Stevan Grčić

Estetsko manikirsko pedikirsko oblikovanje nastavnik Sava Mišić

Praktična nastava nastavnica Gordana Krstić

Tehnologija rada III2 nastavnica Elizabeta Milić

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

 

 

OKTOBAR Druga nedelja

 

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Estetsko manikirsko pedikirsko oblikovanje nastavnik Sava Mišić

 

 

 

OKTOBAR Prva nedelja

 

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Praktična nastava nastavnica Gordana Krstić

Verska nastava Nemanja Stevanović

Estetsko manikirsko pedikirsko oblikovanje nastavnik Sava Mišić

Tehnologija rada III2 nastavnica Elizabeta Milić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje nastavnik Stevan Grčić

Likovna kultura nastavnik Milan Vidojković

Grafičko oblikovanje i pismo nastavnik Milan Vidojković

 

Peta nedelja

 

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Praktična nastava nastavnica Gordana Krstić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje nastavnik Zoran Janjić

Estetsko manikirsko pedikirsko oblikovanje nastavnik Sava Mišić

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Verska nastava Nemanja Stevanović

Praktična nastava nastavnica Gordana Krstić

Tehnologija rada III2 nastavnica Elizabeta Milić

 

Četvrta nedelja 

 

Estetsko manikirsko pedikirsko oblikovanje nastavnik Sava Mišić

Likovna kultura nastavnik Milan Vidojković

Grafičko oblikovanje i pismo nastavnik Milan Vidojković

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Tehnologija rada III2 nastavnica Elizabeta Milić

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

 

Treća nedelja

 

Matematika nastavnica Ana Dimitrijević

Verska nastava Nemanja Stevanović

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Estetsko manikirsko pedikirsko oblikovanje nastavnik Sava Mišić

Praktična nastava nastavnica Gordana Krstić

Tehnologija rada III2 nastavnica Elizabeta Milić

Likovna kultura nastavnik Milan Vidojković

Grafičko oblikovanje i pismo nastavnik Milan Vidojković

 

 

Druga nedelja

 

Grafičko oblikovanje i pismo nastavnik Milan Vidojković

Likovna kultura nastavnik Milan Vidojković

Srpski jezik nastavnica Nataša Milenković

Tehnologija rada III2 nastavnica Elizabeta Milić

 

MATEMATIKA nastavnica Ana Dimitrijević 

Estetsko manikirsko pedikirsko oblikovanje nastavnik Sava Mišić

Praktična nastava nastavnica Gordana Krstić

Verska nastava Nemanja Stevanović